نحوه ی دریافت نوبت اینترنتی دکتر

نحوه ی دریافت نوبت اینترنتی دکتر

با سلام خدمت کاربران محترم کیمیا ویزیت قصد داریم در این بخش نحوه ی دریافت اینترنتی نوبت دکتر از طریق سامانه کیمیا ویزیت شرح بدیم. یکی از امکانات و مزایای سیستم کیمیا ویزیت که اونو از سایر سیستم های نوبت دهی متمایز میکنه سهولت و سرعت در انجام عملیاته که برای اخذ نوبت و رزرو نیز صدق میکنه.

برای دریافت نوبت ابتدا آدرس اینترنتی کلینیک یا بیمارستان مربوطه رو داخل مرورگر خود باز کنید. درصورتی که این آدرس یا لینک رو نداشتین به صفحه اصلی کیمیا ویزیت مراجعه کنید، در این صفحه لیست کلینیک ها و بیمارستان ها در قسمت "کلینیک ها و مطب های ثبت شده" مشخص شده که برای هر مورد آدرس و شماره تلفن ثبت شده و به شما کمک میکنه تا کلینیک نزدیک یا مورد نظر رو پیدا کنین. پس از انتخاب و با فشردن دکمه ویزیت مقابل هر مورد، به صفحه اختصاصی همون کلینیک هدایت میشوید.

در صفحه اختصاصی کلینیک، لیست تخصص های کلینیک مشخص شده و شما بسته به نیاز خودتون یک مورد رو انتخاب می کنید. پس از انتخاب تخصص مورد نظر، لیست پزشک های همون تخصص نمایش داده میشه. در نظر داشته باشین که در این صفحه تنها اطلاعات پزشک هایی قابل رویته که در کلینیک و تخصص مورد نظرتون باشه.

پس از انتخاب پزشک مورد نظر، لیست ساعات و روز هایی که دکتر در کلینیک فعالیت میکنه به همراه روز، تاریخ، ساعت شروع و پایان، سقف رزرو و تعداد نوبت باقیمانده نمایش داده میشه. درصورتی که چراغ هرکدام سبز باشه شما میتونین نوبت بگیرین و در صورتی که قرمز باشه به این معنیه که سقف رزرو پر شده و شما قادر به رزرو نوبت در این تایم نیستین.

بعد از این که تایم حضور دکتر مورد نظرتون رو انتخاب کردین، وارد صفحه ای میشین که تاریخ و ساعت رزرو به همراه مشخصات دکتر مشخص شده و زیر اون یه فرم طراحی شده تا شما اطلاعات خودتونو ثبت کنین. درصورتی که از قبل نوبتی دریافت کردین یا اطلاعات شما ثبت شده باشه، با وارد کردن کد ملی و شماره موبایل، سایر اطلاعات شما از قبیل نام، نام خانوادگی، آدرس و ... جهت سهولت دریافت نوبت بصورت خودکار پر میشه و در صورتی که واسه اولین بار نوبت دریافت میکنین تمامی اطلاعات خودتون رو باید به درستی وارد کنین و سپس دکمه ثبت درخواست نوبت رو بزنین.

پس از این مرحله در صورتی که برای تایم حضور مورد نظر شما هزینه ای جهت رزرو درنظر گرفته شده باشه به صفحه ای هدایت میشین که مبلغ پرداختی و تاییدیه پرداخت به شما نمایش داده میشه و سپس به درگاه پرداخت اینترنتی منتقل میشین و پس از اون صفحه تاییدیه رزرو و شماره پیگیزی دریافت میکنید. و در صورتی که برای تایم حضور شما هزینه ای درنظر گرفته نشده باشه مستقیما به صفحه تاییدیه رزرو هدایت و شماره پیگیری دریافت میکنید.

با دریافت شماره پیگیری، درخواست شما ثبت شده و یه SMS حاوی تاییده درخواست نوبت برای شما ارسال میشه و شما رو از اطلاعات رزرو درخواست شده مطلع میکنه و به هنگام مراجعه به پزشک، این شماره پیگیری رو اعلام میکنید.

درصورتی که سوالی در رابطه با این موضوع دارید از طریق ثبت نظر در همین صفحه اقدام کنید تا کارشناسان ما پیگیری کنند. موفق و پیروز باشید - بخش پشتیبانی سامانه کیمیا ویزیت

نظر دهید

CAPTCHA code