نحوه ی دریافت نوبت اینترنتی دکتر

نحوه ی دریافت نوبت اینترنتی دکتر

با سلام خدمت کاربران محترم کیمیا ویزیت قصد داریم در این بخش نحوه ی دریافت اینترنتی نوبت دکتر از طریق سامانه کیمیا ویزیت شرح بدیم. یکی از امکانات و مزایای سیستم کیمیا ویزیت که اونو از سایر سیستم های نوبت دهی متمایز میکنه سهولت و سرعت در انجام عملیاته که برای اخذ نوبت و رزرو نیز صدق میکنه.

برای دریافت نوبت ابتدا آدرس اینترنتی کلینیک یا بیمارستان مربوطه رو داخل مرورگر خود باز کنید. درصورتی که این آدرس یا لینک رو نداشتین به صفحه جستجو مراجعه کنید، در این صفحه لیست کلینیک ها و مطب ها  مشخص شده که برای هر مورد آدرس و شماره تلفن ثبت شده و به شما کمک میکنه تا کلینیک نزدیک یا مورد نظر رو پیدا کنین. اما میتونین استان، و تخصص پزشک مورد نظر رو انتخاب کنید و دکمه جستجو رو بزنید تا لیست پزشکان مربوطه برای شما بارگذاری شود. پس از انتخاب و با فشردن دکمه دریافت نوبت مقابل هر مورد، به صفحه اختصاصی همون کلینیک هدایت میشوید.

در صفحه اختصاصی کلینیک، دکمه رزرو مشخص شده که پس از انتخاب پزشک مورد نظر، لیست ساعات و روز هایی که دکتر در کلینیک فعالیت میکنه به همراه روز، تاریخ، ساعت شروع و پایان، سقف رزرو و تعداد نوبت باقیمانده نمایش داده میشه.

بعد از این که تایم حضور دکتر مورد نظرتون رو انتخاب کردین، وارد صفحه ای میشین که تاریخ و ساعت رزرو به همراه مشخصات دکتر مشخص شده و زیر اون یه فرم طراحی شده تا شما اطلاعات خودتونو ثبت کنین. درصورتی که از قبل نوبتی دریافت کردین یا اطلاعات شما ثبت شده باشه، با وارد کردن کد ملی و شماره موبایل، سایر اطلاعات شما از قبیل نام، نام خانوادگی، آدرس و ... جهت سهولت دریافت نوبت بصورت خودکار پر میشه و در صورتی که واسه اولین بار نوبت دریافت میکنین تمامی اطلاعات خودتون رو باید به درستی وارد کنین و سپس دکمه ثبت درخواست نوبت رو بزنین. پس از این مرحله مستقیما به صفحه تاییدیه رزرو هدایت و شماره پیگیری دریافت میکنید.

با دریافت شماره پیگیری، درخواست شما ثبت شده و یه SMS حاوی تاییده درخواست نوبت برای شما ارسال میشه و شما رو از اطلاعات رزرو درخواست شده مطلع میکنه.

درصورتی که سوالی در رابطه با این موضوع دارید از طریق ثبت نظر در همین صفحه اقدام کنید تا کارشناسان ما پیگیری کنند. موفق و پیروز باشید - بخش پشتیبانی سامانه کیمیا ویزیت

پرسش خود را مطرح کنید:

CAPTCHA code