سیستم مدیریت محتوا پزشکی

سیستم مدیریت محتوا پزشکی

با سلام خدمت شما عزیزان قصد داریم در این مطلب بخشی از امکانات کیمیا ویزیت، یعنی سیستم مدیریت محتوا رو معرفی کنیم و بدونیم در کیمیا ویزیت دقیقا یعنی چی و به چه کاری میاد.

توسط سیستم مدیریت محتوا میتونیم قسمت وبلاگ رو طراحی و مقالاتی رو جهت راهنمایی، معرفی یا آموزش به کاربران ارائه بدیم. اما سیستم مدیریت محتوا از بخش هایی همچون مدیریت مطالب، صفحات، دسته بندی ها، نظرات کاربران، اسلایدر و... تشکیل شده که در ادامه به مهم ترین بخش های اون می پردازیم:

دسته بندی ها:

توسط این بخش میتونیم بصورت نامحدود و تو در تو عناوینی رو جهت دسته بندی یا گروه بندی مطالبی که قراره در سایت منتشر بشه رو به کاربران ارائه بدیم. به عنوان مثال میتونیم دسته بندی هایی با موضوعات اخبار و اطلاعیه ها، امکانات، بیماری ها، نوبت دهی و... در نظر بگیریم تا کاربران به راحتی بتوانند مقالات و مطالب رو با موضوع خاصی دنبال کنند.

مطالب:

شامل قسمت هایی برای نوشتن، ویرایش، انتشار و مدیریت مقاله هاست. هر مطلب در این بخش باید دارای عنوان، محتوا، کلمات کلیدی، توضیحات، لینک، دسته بندی، برچسب و دارای تصویر مناسب و مرتبط با موضوع مطلب باشه.

صفحات:

به نوعی میشه گفت صفحات همون مطالب هستن ولی با تغییرات خاص، البته اهمیت بسیار بالاتری نسبت به سایر مقالات دارند و شما میتونید بخش هایی نظیر تماس با ما، درباره ما، خدمات و... رو در قالب یه صفحه منتشر کنید.

برای این که بیشتر و بهتر با بخش میدریت محتوا سامانه آشنا بشید توصیه میکنیم این ویدیو کوتاه رو ببینید:

 

پرسش خود را مطرح کنید:

CAPTCHA code