۵ باور غلط در مورد سایت اختصاصی پزشکی

۵ باور غلط در مورد سایت اختصاصی پزشکی

من نیازی به سایت اختصاصی ندارم!!!!!!

حتما برای شما هم این اتفاق افتاده است که با خودتان بگویید نیازی به داشتن یک سایت اختصاصی ندارم و برای خودتان دلالیلی هم بیاورید.         امروز میخوایم یک سری از این دلایل شما را باهم بررسی کنیم.                                                                                                                             با کیمیا ویزیت همراه باشید...

۱) با سایت اختصاصی خیلی دیده نمی شوم.                                                                                                                                                       یکی از باور های اشتباهی که اغلب پزشکان دارند این است که سایت اختصاصی نمی تواند آنها را به خوبی در معرض دید بیماران قرار دهد. اما در واقع اینطور نیست. پیشنهاد می شود مقاله «چرا باید یک سایت اختصاصی داشته باشیم» را مطالعه کنید تا از آمار و ارقام کاربران اینترنت در ایران و جهان مطلع شوید آنگاه به این نتیجه خواهید رسید که سایت اختصاصی شما، به خوبی دیده خواهد شد و با بکار گیری یک وبسایت اختصاصی رونق گسترده ای به کسب و کارتان خواهید داده.

۲) من پزشک هستم و کسب و کارم نیازی به اینترنت و سایت اختصاصی ندارد.                                                                                                      از آنجایی که هدف از داشتن یک سایت اختصاصی جذب بیمار از طریق آن وب سایت است پس باید به این نکته توجه کرد که بیمار همیشه به دنبال راحتی است و سایت اختصاصی می تواند این راحتی را برای بیمار فراهم کند . طبیعی است که راحتی بیشتر، بیماران بیشتری را به سمت شما سوق میدهد. توصیه میکنم مقاله «مزایای سایت اختصاصی برای بیماران» را مطالعه کنید.  

۳) وقت کافی برای مدیریت کردن سایت اختصاصیم ندارم.                                                                                                                               اکثر پزشکان نداشتن وقت برای مدیریت سایت را بهانه می کنند که خب طبیعی است بدلیل اینکه بیشتر وقت خود را در مطب و برای رسیدگی به بیماران می گذارند اما ما در کیمیا ویزیت این امکان را فراهم کرده ایم که اگر پزشکی بخواهد سایتش مدیریت شود افراد متخصص در زمینه ی مدیریت سایت و تولید محتوا در اختیار او قرار می گیرد تا به سایت اختصاصی او رسیدگی کند.

۴) من دارای صفحه اجتماعی مانند اینستاگرام و تلگرام هستم و نیازی به سایت ندارم.                                                                                          اگر شما دارای این صفحات اجتماعی هستید پس وقت آن رسیده است که کلاس کارتان را با ایجاد یک سایت اختصاصی به صورت چشمگیری افزایش دهید. اگر در این شبکه های اجتماعی خوب و با علم کار کرده باشید، به اندازه کافی دیده شدید اما حال نوبت آن است که با قرار دادن آدرس سایت اختصاصی خود در این صفحات بیماران را به مطب خود سوق دهید چون همانطور که می دانید از طریق سایت اختصاصی امکان نوبت گرفتن به صورت آنلاین وجود دارد.

۵) من به اندازه کافی بیمار دارم.                                                                                                                                                                     در اصول بازاریابی و نت ورک مارکتینگِ مربوط به مسائل پزشکی یکی از اهداف، جذب بیمار از طریق سایت اختصاصی است. همانطور که در مقالات قبل خواندید تعداد کاربران صفحات وب بسیار بالاست و امکان دیده شدن در این حجم از کاربران بسیار زیاد است و اصلا توصیه نمی شود این پتانسیل بالای جذب بیمار را نادیده بگیرید.

در این مقاله سعی کردیم یک سری از باور های غلط که در مورد سایت اختصاصی رایج است را رفع کنیم و این اطمینان را به شما بدهیم که سایت اختصاصی پزشکی میتواند تاثیر بسیاری روی بیماران بگذارد.   

متخصصان ما در کیمیا ویزیت آماده پاسخگویی به تمام سوالات شما هستند                                                                                                        با ما در ارتباط باشید ...

پرسش خود را مطرح کنید:

CAPTCHA code