چرا نوبت دهی آنلاین کیمیا ویزیت؟

چرا نوبت دهی آنلاین کیمیا ویزیت؟

چرا نوبت دهی آنلاین کیمیا ویزیت؟

سیستم نوبت دهی آنلاین کیمیا ویزیت، جزء کاربردی ترین سامانه های آنلاین در حال حاضر می باشد که با تکیه بر سه اصل کیفیت ، سرعت و امنیت همگام با عصر جدید که عصر  ارتباطات می باشد و در حوزه سلامت  گام اساسی پزشکان و بیماران بر جای گذاشته است. تمامی امکانات و توانایی های به روز کیمیا ویزیت با توجه به نیاز بیماران و پزشکان تهیه و گردآوری شده است و سعی شده تا احساس رضایت بیشتری بین بیماران و پزشکان ایجاد کند.

کیمیا ویزیت علاوه بر نوبت دهی، خدماتی از قبیل سیستم مدیریت مطب و کلینیک، مدیریت منشی ها و بخصوص سیستم ارسال پیامک به منشی موقع ثبت رزرو بیمار ارائه میدهد بنابراین وقت منشی یا پزشک صرف چک کردن پروفایل و بررسی رزرو ها نمی شود که این یکی از مهمترین شرایط یک سیستم نوبت دهی خوب به شمار می رود.

امروزه اکثریت مراکز درمانی به سمت نوبت دهی آنلاین پیش می روند چرا که با توجه به اینکه مردم بیشتر وقت خود را با تلفن های هوشمند و لب تاب ها می گذرانند و نوبت دهی آنلاین بسیار کاربرد خواهد داشت.

با گذشت زمان و پیشرفت فناوری، سطح اطلاعات عمومی مردم بالا رفته و به تدریج اخذ نوبت بصورت دستی و حضوری که وقت گیر و زمانبر میباشد را تقبل نخواهند کرد. مردم قبل از هرگونه انتخاب، جستجو و سپس تایید می کنند. بنابر این نوبت دهی کیمیا میتواند باعث افزایش مخاطب و مراجعات مطب نیز شود که این یک امر بسیار مهم در زمینه پزشکی به حساب می رود.

کیمیا ویزیت، امکاناتی بیشتر از یک نوبت دهی ساده را در اختیار بیماران می گذارد. مردم با کیمیا ویزیت میتوانند مشخصات، تایم های حضور پزشک، آدرس و شماره تلفن مطب رو در اختیار داشته باشند، رزومه و اطلاعات پزشک رو بررسی کنند، تایم حضور هر دکتر را به دلخواه انتخاب کنند و با اطمینان خاطر به پزشک مراجعه کنند. از طرفی انتخاب های بیماران در رابطه با تصمیم گیری پزشک مشکل و دشوار شده و کیمیا ویزیت به بیماران کمک میکند تا با اطمینان خاطر و رضایت مندی و برای تمامی انتخاب های خود بصورت کاملا آگاه و مصمم تصمیم بگیرند. در نتیجه کافیست اسم پزشک در لیست نتایج جستجو باشد. برای ثبت مشخصات و تایم های حضور پزشک کافیست پروفایل کاربری تکمیل و ثبت نام شود.

- از دیگر مزایای سیستم نوبت دهی آنلاین کیمیا ویزیت:

• دسترسی آسانتر

• تعداد افراد مراجعه کننده بالاتر

• عدم محدودیت زمانی و مکانی 

• امکان گزارشگیری 

• صرفه جویی در وقت پرسنل و بیماران

• اطلاع رسانی بیمار برای حضور بموقع

• نظم و رعایت حقوق بیماران

پرسش خود را مطرح کنید:

CAPTCHA code