ارائه پروفایل و دامنه اختصاصی نوبت دهی

ارائه پروفایل و دامنه اختصاصی نوبت دهی

سلام خدمت همه عزیزان و کاربران مجموعه کیمیا ویزیت، قصد داریم در این بخش توضیحاتی در مورد دامنه اختصاصی نوبت دهی و مزایای اون بدیم، از اونجایی که این امکان رو فقط و فقط سامانه کیمیا ویزیت فراهم کرده توصیه میکنیم تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

یکی از نقاط قوت و مزیت سامانه کیمیا ویزیت، امکان ارائه سیستم نوبت دهی و مدیریت پزشکی با دامنه اصلی و اختصاصی کلینیک هست. اما دامنه اختصاصی یعنی چی؟!!

هر کلینیک با ثبت نام در کیمیا ویزیت، پروفایلی بصورت زیر دامنه یا subdomain از کیمیا ویزیت دریافت میکنه به عنوان مثال آدرس کلینیک دمو در کیمیا ویزیت بصورت demo.kimiavisit.ir تعریف میشه. لازم به ذکره این امکان در کیمیا ویزیت بصورت اختصاصی برای هر کلینیک تعریف شده تا محتوی و دیتای اون کلینیک با سایر بخش های سامانه متمایز باشه، که البته طبق بررسی های صورت گرفته در سایت های نوبت دهی داخلی این استاندارد رعایت نشده و کل ترافیک و مراجعات بیماران به یک آدرس یا سایت نوبت دهی خواهد بود و این امر باعث میشه کلینیک یا مطب پزشک کل فعالیتش از همین یدونه سایت باشه اما این کار معایبی از قبیل سردرگمی کاربران، پیدا نکردن پزشک مورد نظر یا حتی عدم برند شدن کلینیک در اینترنت یا حتی عدم اعتبار نزد بیماران و مراجعه کننده ها خواهد بود چراکه بیمار برای دریافت نوبت باید به سایتی که بلحاظ معنایی ارتباطی با کلینیک نداره مراجعه کنه!!

اما طبق توضیحاتی که داده شد ساب دامین subdomain تا حدودی از این معایب رو برطرف می کنه ولی باز هم بحث عدم اعتبار سیستم نوبت دهی و برندینگ خواهد بود. برای حل این مشکل کیمیا ویزیت امکان ارائه دامنه اختصاصی برای کلینیک ها و مطب ها رو فراهم کرده. یعنی شما میتوانید یک دامنه اختصاصی .Ir یا .Com یا هر پسوند دیگری رو به پروفایل خودتون داخل کیمیا ویزیت اختصاص بدین. همکاران ما برای شما و به سلیقه شما طراحی گرافیک و قالب اختصاصی سایت شما رو انجام خواهند داد و برای همیشه سایت و سامانه نوبت دهی رو یکجا و باهم داشته باشین. به کلینیک نورسای noorsci.com توجه کنید، این نمونه ای از سیستم نوبت دهی و وبسایت اختصاصی کیمیا ویزیت هست. در نظر داشته باشید از اونحایی که این امکان در سامانه کیمیا ویزیت بصورت جامع و یکپارچه انجام می شود، سایت های اختصاصی نوبت دهی از تمامی امکانات و آپدیت های جدید کیمیا ویزیت استفاده خواهند کرد.

برای فعال شدن سایت اختصاصی و سیستم نوبت دهی خودتون پس از ثبت نام در کیمیا ویزیت، تیکت و درخواست پشتیبانی ارسال کنید.

جهت پیگیری سایر امکانات کیمیا ویزیت یا درخواست و ارسال پیشنهادات بصورت ارسال تیکت از پنل مدیریت یا ثبت نظر در ادامه همین مطلب استفاده نمایید. با تشکر.

 

پرسش خود را مطرح کنید:

CAPTCHA code