خدمات ما

خدمات ما

خدمات و امکانات سامانه کیمیا ویزیت:

1- مدیریت کلینیک:

اولین و مهمترین گام در سناریو کیمیا ویزیت، سیستم مدیریت کلینیک می یاشد که مدیر کلینیک پس از ثبت نام می تواند اطلاعات بیماران، پزشک ها، محتوی و مطالب پزشکی، منشی ها، طرف قرارداد ها، رزرو ها و امورات مالی کلینیک را مدیریت کند.

2- نوبت دهی:

قسمتی از کیمیا ویزیت که با ثبت و مشخص نمودن محدودیت هایی از قبیل تایم حضور پزشک، سقف رزرو، تخصص و هزینه رزرو از طرف مدیر کلینیک یا پزشک، به بیماران امکان دریافت نوبت جهت مراجعه به پزشک را می دهد. پزشک پس از معاینه بیمار میتواند نسخه الکترونیکی ثبت نماید. جهت توضیحات جامع و بیشتر سیستم نوبت دهی کیمیا ویزت رو مطالعه کنید.

3- نسخه الکترونیک:

در پنل دکتر برای مدیریت نسخه ها امکانی فراهم شده تا پزشک بتواند نسخه بیمار را ثبت کند. این نسخه می تواند بصورت عکس بارگذاری شود یا لیستی از دارو ها باشد که برای هر دارو مشخصاتی از قبیل مقدار مصرف، دز، نوع و نحوه ی مصرف بهمراه توضیحات ثبت می شود.

4- سیستم مدیریت محتوی:

بخشی از کلینیک جهت معرفی درمانگاه، طراحی صفحات تماس با ما، درباره ما و... و ارائه مقالات پزشکی می باشد. این بخش قادر است نظرات و پیشنهادات بیماران یا مراجعین به کلینیک را دریافت و به اطلاع مدیر کلینیک برساند و همچنین بیمار به هنگام اخذ رزرو می تواند مقالات پزشکی یا بهداشتی کلینیک را مطالعه نماید. بصورت کلی این قسمت را میتوان یک سایت اختصاصی برای کلینیک درنظر گرفت.

5- پرونده الکترونیک:

اطلاعات بیمار از قبیل رزرو ها، بیماری ها، نسخه های پزشکی در قالب قسمتی به عنوان پرونده الکترونیک بهنگام مراجعه در اختیار پزشک قرار خواهد گرفت تا تصمیم گیری لازم جهت بهبود فرآیند درمان صورت گیرد.

6- سیستم مدیریت مالی کلینیک:

کیمیا ویزیت در کنار سایر امکانات خود، سیستم مدیریت امور مالی را فراهم کرده تا مدیران بتوانند گزارش های مالی و حسابداری از کلینیک خود بگیرند. این قسمت از پنل مدیریت کلینیک که شامل ثبت جلسات درمانی و صندوق می باشد، می تواند مشتریان یا بیماران بدهکار را مدیریت کند و ریز عملکرد مالی هر بیمار را جداگانه فراهم سازد. جهت توضیحات بیشتر سیستم مدیریت مالی و حسابداری کلینیک رو مطالعه کنید.

7- ارائه پروفایل و دامنه اختصاصی:

یکی از نقاط قوت و مزیت سامانه کیمیا ویزیت، امکان ارائه سیستم نوبت دهی و مدیریت پزشکی با دامنه اصلی و اختصاصی کلینیک هست. عدم  استفاده از سیستم یا سایت اختصاصی پزشکی باعث عدم برند شدن کلینیک در اینترنت یا حتی عدم اعتبار نزد بیماران و مراجعه کننده ها خواهد بود چراکه بیمار برای دریافت نوبت باید به سایتی که بلحاظ معنایی ارتباطی با کلینیک ندارد مراجعه کند! جهت توضیحات بیشتر ارائه پروفایل و دامنه اختصاصی نوبت دهی رو مطالعه کنید.

 

پرسش خود را مطرح کنید:

CAPTCHA code