دامنه سایت پزشکی

دامنه سایت پزشکی

« میخواهم یک اسم برای سایت اختصاصی پزشکی ام پیدا کنم. »

شاید در نگاه اولی که به این جمله می اندازید متوجه اهمیت بالای آن نشوید اما اگر از تاثیر چشمگیر انتخاب دامنه سایت برای کسب و کار خود و شاخه پزشکیتان مطلع شوید، اهمیت جمله بالا را بیش از پیش درک خواهید کرد. 

 بدلیل اهمیت بسیار بالایی که بحث انتخاب دامنه سایت پزشکی دارد، میخواهیم این مبحث را از ابتدا برای شما توضیح دهیم.

در این مقاله می بینیم : 

ـ اشتباهات مرگبار در انتخاب دامنه سایت پزشکی

ـ تاثیر نام دامنه روی سئو سایت پزشکی

۳ پیشنهاد گروه طراحی سایت کیمیا ویزیت برای انتخاب دامنه ی سایت پزشکی                                

دامنه یا دامین همان آدرسی است که کاربر ممکن است در هرجای فضای مجازی آن را ببیند  و با آن به سایت شما منتقل شود پس می شود آن را به یک پوستر یا سردر برای یک مغازه تشبیه کرد و به این دلیل اهمیت بالایی دارد که اولین چیزی است که کاربر از سایت شما خواهد دید.                پس باید در انتخاب این دامنه بسیار دقت کرد و با آگاهی انتخاب کرد. ما امروز میخوایم در این مقاله شما را در انتخاب یک دامنه پزشکی خوب راهنمایی کنیم.

تا انتها با کیمیا ویزیت همراه باشد . . .

اشتباهات تاثیرگذار در انتخاب دامنه سایت پزشکی

یکی از بزرگترین اشتباهات در انتخاب دامنه سایت پزشکی شباهت نام آن به دامنه یک سایت یا یک دکتر دیگر است. حتما این نکته را جدی بگیرید و مطمئن شوید که نامی که انتخاب کرده اید به راحتی برای بیمارانتان قابل تشخیص است که این سایت، سایت خود شماست.

یکی دیگر از اشباهات در گزینش دامنه ی سایت های پزشکی طولانی انتخاب طولانی انتخاب کردن نام سایت است زیرا هر چه نام سایت طولانی تر باشد سخت تر به ذهن سپرده می شود.

به عنوان نکته ی اخر هم در این بحث بهتر است که از اعداد و خط تیره استفاده نکنید.

تاثیر نام دامنه روی سئو سایت پزشکی 

انتخاب دامنه ی مناسب می تواند تاثیری هرچند اندک بر روی سئو سایت پزشکی داشته باشد. به این صورت که نام دامنه ی سایت شما باید برای موتور های جست و جو قابل فهم باشد پس به هیچ عنوان از کلمات فینگلیش استفاده نکنید چون بعدها برای انجام دادن سئو سایت پزشکی به مشکل خواهید خورد.

۳ پیشنهاد گروه طراحی سایت کیمیا ویزیت برای انتخاب دامنه ی سایت پزشکی

پیشنهاد اول این است که حتما از کلمات کلیدی در ابتدای نام دامنه خود استفاده کنید. کلمات کلیدی ای متناسب با تخصص پزشکی تان میتواند بسیار مفید باشد و دلیل اینکه میگوییم در ابتدای دامنه باشد این است که تحقیقات نشان داده این امر تاثیرگذارتر است.

پیشنهاد دوم ما این است که سعی کنید نامی را که انتخاب کنید که به راحتی در یاد ها بماند طولانی بودن نام دامنه حفظ کردن آن را برای مخاطب مشکل میکند همچنین با توجه به آمار منتشر شده ۱۰ سایت پر بازدید جهان میانگین شش کاراکتر در دامنه خود استفاده کرده اند.

و اما پیشنهاد آخر، برای اینکه در زمینه ی تخصص پزشکی تان بتوانید برندسازی کنید بهتر است نام همه ی حساب های کاربری تان را در فضای مجازی یکسان انتخاب کنید. این کار به ساخت برند شما و کار شما کمک شایانی خواهد کرد.

حال که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودین به اهمیت بالای انتخاب دامنه برای سایت پزشکی پی بردید و به این نتیجه رسیدید که انتخاب یک دامه مناسب چقدر بر کار شما تاثیرگذار خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش دامنه مناسب و اختصاصی شاخه پزشکی با ما  در ارتباط باشید.                                                                                                                                                                                  

پرسش خود را مطرح کنید:

CAPTCHA code