درباره کیمیا ویزیت

درباره کیمیا ویزیت

سامانه کیمیا ویزیت با هدف ارائه خدمات پزشکی بصورت آنلاین از قبیل رزرو نوبت دکتر، مدیریت کلینیک و مطب، پرتال اینترنتی پزشکی و ساماندهی مشخصات پزشک ها بر اساس دسته بندی استان و شهرستان، زمینه تخصص و همچنین پلتفرمی برای طراحی وبسایت اختصاصی پزشکی می باشد. در کیمیا ویزیت می توانید با سه مرحله و کمتر از یک دقیقه نوبت بگیرید: 1-جستجو پزشک -> 2-انتخاب ساعت حضور -> 3-ثبت فرم درخواست نوبت.

تایم های حضور پزشکان توسط تیم پشتیبانی کیمیا ویزیت و تعامل با مطب دائما بروز رسانی می شوند در نتیجه با اطمینان خاطر میتوان نوبت گرفت و بلافاصله پس از ثبت و درخواست نوبت، مطب و منشی از درخواست بیمار مطلع می شود و نیاز به هماهنگی مجدد نمی باشد.

کیمیا ویزیت مورد تایید وزارت بهداشت و مجری سیستم های نوبت دهی مراکز درمانی و پرونده الکترونیک سلامت می باشد. مراکز درمانی و مطب ها توسط کیمیا ویزیت میتوانند سیستم نوبت دهی یکپارچه با پرونده الکترونیک سلامت داشته باشند.

پزشکان و مطب ها نیز می توانند از طریق صفحه ثبت نام اقدام کنند. پس از ثبت مشخصات، پشتیبانی کیمیا ویزیت در جهت تکمیل مشخصات و راه اندازی سیستم نوبت دهی، با پزشک در تماس خواهد بود.

محور های کیمیا ویزیت:

  • سیستم مدیریت کلینیک و مطب
  • نوبت دهی اینترنتی و رزرو نوبت
  • ارائه سیستم نوبت دهی بر پایه پرونده الکترونیک سلامت
  • سیستم مدیریت محتوا
  • طراحی وبسایت اختصاصی پزشکان
 

پرسش خود را مطرح کنید:

CAPTCHA code