تعریفی ساده از سئو سایت پزشکی

تعریفی ساده از سئو سایت پزشکی

امروز میخوایم در مورد یکی از مهم ترین مباحث در حوزه ی سایت اختصاصی برای پزشکی، یعنی سئو سایت پزشکی (  SEO) با شما صحبت کنیم . بعد از خواندن این مقاله به اهمیت بسیار بالای سئو پی خواهید برد.

با ما همراه باشید ...  

امروزه همه ی ما از موتورهای جستوجو مانند گوگل استفاده میکنیم و هر مطلب عکس، فیلم یا هر چیز دیگه ای که نیاز داریم را از طریق سرچ در گوگل بدست میاریم. حتما دیده اید هنگامی که کلمه ای را سرچ میکنید گوگل صدها صفحه نتیجه برای شما می آورد که در پایین صفحه شما میتوانید صفحه های بعدی جستوجو را هم ببینید.

اما چندبار اتفاق افتاده است که شما برای چیزی که نیاز دارید تا صفحه ی پنج  شش و صفحه های بعدتر جستجو بروید؟؟؟؟                              اکثر ما از همان صفحه اول چیزی که نیاز داشتیم را پیدا میکنیم و تمام...  حال اگر بیماری به دنبال یک متخصص زیبایی باشد و در گوگل کلمه ی «‌ دکتر متخصص زیبایی » را سرچ کند ، سایت های دکتر های متخصص زیبایی برای او در نتیجه جستوجو حاصل می شود که بیمار میتواند به داخل سایت آن پزشکان برود. اما نکته حائز اهمیت برای شما دکتری که دارای یک سایت اختصاصی هستید این است که اگر سایت شما در صفحه پنجم جست و جو باشد چی ؟؟؟  عملا از دید بیماران خارج است. حال چه باید کرد !!!؟

در ابتدا ببینم سئو چیست ؟

Search Engine Optimization یا به اختصار SEO یا همان بهینه سازی موتور جستوجو

واژه سئو ( SEO ) تعاریف مختلف و پیچیده ای دارد. اما ما میخوایم یک تعریف ساده از آن را برای شما ارائه دهیم تا درک بهتری از آن داشته باشید.  سئو به مجوعه ی فعالیت هایی گفته می شود که باعث شود سایت شما جایگاه و رتبه ی بهتری در نتایج موتور جستوجو گر گوگل داشته باشد. به عنوان مثال اگر در گوگل سرچ شد « متخصص زیبایی » سایت شما به عنوان یک متخصص در حوزه ی زیبایی در اولین صفحه سرچ گوگل نمایان شود. بودن سایت شما در صفحه اول سرچ بسیار میتواند حائز اهمیت باشد بدلیل اینکه در معرض دید افراد بیشتری قرار میگیرد. پس با توجه به اصول بازاریابی و نت ورک مارکتینگ ( Network Marketing ) انجام دادن سئو برای یک سایت امری واجب و ضروری است. حال اینکه عملیات سئو چگونه انجام می شود و  این عملیات چه مدت زمان نیاز دارد، مباحثی است که در مقالات بعدی به آن خواهیم پرداخت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سئو یک سایت پزشکی میتوانید ویدئو ما رو مشاهده کنید. 

با خواندن این مقاله به اهمیت بالای سئو در دیده شدن سایت شما در صفحات اول جست و جو پی بردید. در مقالات بعدی به این میپردازیم که سئو چگونه انجام می شود و به برخی سوالات پرتکرار شما در مورد سئو پاسخ خواهیم داد. کیمیا ویزیت با سال ها تجربه در حوزه سئو سایت اختصاصی همراه شماست.

 با ما در تماس باشید...

پرسش خود را مطرح کنید:

CAPTCHA code