قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

کیمیا ویزیت سامانه ای جهت ارائه خدمات پزشکی از قبیل ارائه نوبت اینترنتی دکتر، سیستم مدیریت بیمارستان، پرونده الکترونیک پزشکی، سیستم مدیریت داروخانه و آزمایشگاه بصورت جامع و یکپارچه می باشد.

کاربران کیمیا ویزیت بر دو قسمت ارائه دهندگان خدمات پزشکی شامل بیمارستان ها‍‍‍‍، پزشک ها،‌ داروخانه ها و آزمایشگاه ها و دریافت کنندگان خدمات پزشکی شامل بیماران می باشد.

هر کاربر ارائه دهنده خدمات پزشکی دارای پنل کاربری برای تایید اطلاعات و ثبت زمینه های کاری و خدماتی می باشد. پنل کاربری کلینیک ها و بیمارستان ها شامل خدماتی از قبیل مشخص کردن اطلاعات دکتر ها، طرف قرارداد ها، بیمه ها و مدیریت رزرو ها و اطلاعات بیماران همان واحد پزشکی می باشد همچنین این نوع کاربر میتواند نسبت به ثبت مطالب و انتشار مقالات و تولید محتوی بپردازد که در بخش وبلاگ کلینیک، این نوع محتوی قابل رویت میباشد. در نتیجه معتبر بودن این بخش از اطلاعات سامانه بر عهده همین کاربر می باشد.

پنل کاربری پزشک شامل قسمت هایی برای مدیریت رزرو ها، تایم حضور جهت ارائه نوبت اینترنتی و مدیریت پرونده های الکترونیکی بیماران خودش می باشد.

تایم های حضور پزشکان توسط خود پزشک و کلینیک تعیین میگردد و سامانه با توجه به این تایم حضور و محدودیت های تعریف شده از قبیل (سقف رزرو، نوع تخصص، هزینه رزرو و بازه زمانی) در اختیار کاربران بیمار میگذارد.

رزرو هایی که برای آنها هزینه در نظر گرفته شده است، باید از طریق درگاه پرداخت اینترنتی پرداخت شده و هزینه آن به حساب کلینیک واریز خواهد شد و با لغو این نوع رزرو، سامانه مسئولیت بازگشت وجه را ندارد و کاربر باید با مراجعه به خود کلینیک یا پزشک مشکل خود را برطرف کند لذا کاربران به این نکته توجه داشته باشند.

به هنگام رزرو یکسری اطلاعیه ها و مقررات نیز سامانه به اطلاع بیمار می رساند و هر درخواست رزرو به معنی پذیرش این قوانین و مقررات میباشد.

هر کاربر بیمار قبل از رزرو نوبت باید دارای حساب کاربری باشد که این حساب با کد ملی، شماره تلفن همراه و کلمه عبور تایید هویت می شود. در حین عملیات رزرو در صورتی که بیمار دارای حساب کاربری در سامانه باشد، با وارد کردن کد ملی و شماره تلفن همراه، سایر اطلاعات از قبیل نام، نام خانوادگی و... بصورت خودکار تکمیل خواهد شد و در صورتی که بیمار دارای حساب کاربری نباشد، از طریق اطلاعات پایه ای که به هنگام درخواست رزرو وارد میکند، حساب کاربری ایجاد خواهد شد.

اطلاعات پزشکی و پرونده الکترونیکی بیمار در دسترس تمامی پزشک ها و بیمارستان هایی که کاربر بیمار نوبت دریافت کرده یا بصورت حضوری به بیمارستان یا کلینیک مراجعه کند خواهد بود.

همچنین این سامانه دارای نمایندگانی جهت آموزش و پشتیبانی خدمات در سراسر کشور می باشد که اطلاعات آنها از طریق این صفحه تکمیل میگردد.

پرسش خود را مطرح کنید:

CAPTCHA code